SPAM

Tu jest miejsce na Wasze reklamy swoich blogów lub inne. Obiecuję, że postaram się na każdy zareklamowany blog wejść :))
Spamy wrzucane gdzie indziej niż tutaj, będą natychmiastowo usuwane.
No to miłego promowania :D

34 komentarze:

 1. " Nastaje świt, znika sen minionej nocy. To będzie kolejny dzień, który nie przyniesie niczego dobrego. Gubiąc się pomiędzy jawą a snem, uważaj, żeby nie stracić siebie".
  night-that-they-never-forget.blogspot.com
  Opowiadanie o pragnieniach, skrytych głęboko na dnie ludzkich serc.

  jeśli znajdziesz chwilę, to zapraszam ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. 71 Głodowe Igrzyska. Żeby przeżyć wiedz, że musisz spełniać parę warunków. Pierwszy, musisz być silny i zwinny. Drugi, musisz potrafić polować, umieć pracować w terenie, myśleć. Trzeci... właśnie trzeci. Ja przysięgłam sobie, że nikogo nie zabije. Myślałam, że nie potrafię, a jednak. Zabiłam jednego. Widziałam jak zimne ciało upada na ziemie. Słyszałam krzyki, widziałam jak zabijali moich przyjaciół. Czy po Igrzyskach mogłam się czymś jeszcze martwić? Przeżyłam, a właściwie przeżyło nas czterech. Myśleliśmy, że to koniec, że już nigdy nie będziemy musieli oglądać śmierci bliskich, że już nigdy nie doznamy cierpienia. Każdy z nas się mylił. A mogliśmy się domyśleć. Przecież Kapitol potrzebuję jednego zwycięzcy, nie czterech. Nie odpuszczą dopóki nie zostanie jeden z nas. Czy to będę ja? Właśnie, czy to będę ja... Nie, nawet bym nie chciała. Igrzyska się jeszcze nie skończyły. Albo przeżyjemy, albo zginiemy.
  Razem.

  Zapraszam! Dopiero zaczynam pisać. Jeszcze raz serdecznie zapraszam! :)
  http://through-the-glory-of-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. -Kim ty jesteś, że w ogóle zwrócili na ciebie uwagę? - Myślałam, że parsknę śmiechem. To, że zadaje się z huncwotami, to co ? Przecież wcale nie są aż tak niesamowici. Ale postanowiłam nie dać jej satysfakcji.
  -No cóż ja... Jestem kompletnie wyjątkowa, niesamowita, piękna, mądra, w prost idealna. Jestem niesamowita Blue Alligood- jej minę zapamiętam na zawsze, zdezorientowanie połączone ze złością z dozą zdziwienia. Nigdy nie byłam fałszywie skromna, ale chyba jasne, że dość mocno ponaciągałam swoje cechy, nie mówiąc o tym, że zgrabnie ominęłam kilka cech, jak na przykład, to że jestem nerwowa, sarkastyczna, krzykliwa i dość złośliwa. Zaśmiałam się głośno i pozostawiłam stojącą jak wryta dziewczynę, która ewidentnie należała do klubu fanek huncwotów. Już nie mogę się doczekać, żeby opowiedzieć o tym wszystkim Jamesowi, Syriuszowi, Peterowi, Remusowi, Daisy, Lily, Erin, czyli po prostu bardzo chciałam opowiedzieć to przyjaciołom.

  Zapraszam -> http://bluealligood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów.

  [blogobranie.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam cię na mojego bloga :)
  Piszę ff o tematyce Dramione z perspektywy Draco. Akcja dzieje się w czasie wojny z Czarnym Panem. Draco dowiaduje się interesujących rzeczy o Hermionie i emocje biorą górę nad rozumem. Do czego to doprowadzi? Czy Draco jeszcze kiedykolwiek zobaczy Granger? A może bardziej powinien martwić się o siebie?
  Jak będziesz mieć czas i chęć to wpadaj i komentuj :3
  www.malfoysdiary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam, aż na trzy blogi. Dwa o tematyce Dramione,a jeden o Igrzyskach :)
  ja-i-moje-igrzyska.blogspot.com
  pod-krawatem.blogspot.com
  zmiana-uczuc.blogspot.com
  Pozdrawiam
  Layls

  OdpowiedzUsuń
 7. (...odległa przyszłość...)
  Zapewne wasze wyobrażenia o przyszłości wyglądały mniej więcej tak:
  każdy człowiek posiada latający samochód, hotele w przestrzeni międzygwiezdnej, możliwość osiadania na innych planetach...
  Zazdrościliście tym, którzy mieli być kilkaset lat młodsi od was.
  Niestety. WY mieliście więcej szczęścia.
  Chcielibyście mierzyć się na zamkniętej przestrzeni z dwudziestoma czterema innymi osobami z których jedna może ujść z życiem?
  Nie?
  A pomyślcie, że ja byłam do tego zmuszona, bo żyję w "cudownej" przyszłości.
  Mellody Parks

  Jeżeli spodobała ci się zapowiedź serdecznie zapraszam mój na fanfik o "Igrzyskach Śmierci"!
  http://the-hunger-games-parks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. stado-z-zachodu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. stado-z-zachodu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy zastanawiałaś się kiedyś jaka była?
  Trybutka z Czwórki.
  Zniszczona przez czas. Nie. Zniszczona przez Kapitol.
  Poświęciła się. Poświęciła swoje życie aby Kosogłos mógł biec.
  Biec ku zniszczeniu Kapitolu. Ku nowemu, wolnemu Panem.
  Bez tych okropnych Igrzysk, które zrujnowały jej życie.
  Przecież kiedyś też była młoda.
  Miała wszystko.
  Rodzinę.
  Dom.
  Miłość.
  Straciła. Nie przypuszczała że to w ogóle możliwe ale wszystko zniknęło. 
  Przez Kapitol.
  A teraz, ona Mags Fernley patrzy jak Kapitol znika. 
  http://magshungergames.blogspot.com/

  mm. Kiedy ja zaczęłam ten blog? A tak. Wczoraj. No cóż dopiero się rozkręcam, ale potrzebuję cztelników. Pewnie jestem cholernie niecierpliwa bo przecież nie zdobywa się tego od zaraz. Anyway. Serdecznie zpraszam?

  OdpowiedzUsuń
 11. Przepraszam za spam, ale chciałabym cię zaprosić na Tajemnicę Dark High - mojego bloga z autorskim opowiadaniem, utrzymanym w klimacie fantastyki i tajemniczości :)

  http://tajemnicadarkhigh.blogspot.com/

  Opisuję tam historię 17 - letniej Nimfadory Rosengard, która urodziła się z pewnymi tajemniczymi zdolnościami, a mianowicie słuchają jej się pradawne żywioły... Wszystko jest dobrze, dopóki nie trafia do elitarnej szkoły z internatem - Dark High. Szybko jednak okazuje się, iż nie jest to zwykła szkoła. Niewyjaśnione morderstwa uczniów, liczne zaginięcia i ataki, zrzucane w dzikie zwierzęta, paranormalne znaki, ukazujące się na chwilę, przed kolejnym morderstwem..
  Pozostaje jeszcze kwestia co wspólnego z tym mają Dimitry, Tristian i Nefertari, którzy dziwnym trafem zawsze są na miejscu przestępstwa... Dziwne, prawda? Interesujące? Mam nadzieję :)
  Zapraszam więc na Tajemnicę Dark High.
  Pozdrawiam, Nimfadora ^^^

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak wyglądają Igrzyska oczami Peety Mellarka tylko u mnie zapraszam na nowy post:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Z góry przepraszam za spam. Ale jeśli jesteś fanem Igrzysk Śmierci, zapraszam.

  Faye Higgins jest siedemnastoletnią mieszkanką dystryktu czwartego. W dniu Dożynek miejsce ma nieszczęśliwa sytuacja, która w przyszłości zmieni bieg całej historii Panem. Dziewczyna trafia w sam środek 65 Głodowych Igrzysk. A żeby tego było mało, drugim trybutem jest jej najlepszy przyjaciel. Nieświadomie staje się najważniejszą częścią spisku przeciwko brutalnej i niesprawiedliwej dyktaturze republikańskiej. Jednak jak wpłynie to na życie jej i jej bliskich? Czy będzie w stanie ocalić tych, których kocha najbardziej? A może pisana jest jej rychła śmierć na arenie, zaraz po rozpoczęciu Igrzysk?
  Jedno jest pewne. Nie może już ufać nikomu.

  http://trybuci-dystryktu-czwartego.blogspot.com/

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 14. Skye jest zamkniętą w sobie siedemnastolatką. Jej ojca zabrali do kapitolu kiedy była jeszcze mała, reszta rodziny zgineła dwa lata temu. Rozpoczynają się 62 Igrzyska, dziewczyna chce przerzyć ale czy ma do kogo wracać?

  http://dzikawsrodbesti.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 15. Serdecznie zapraszam do mnie: http://76-igrzyska-smierci.blogspot.com/
  Opis: Po wojnie, która obaliła rządy prezydenta Snowa Dystrykty łaknące zemsty zażądały, aby tak jak w 50 Głodowych Igrzyskach, na arenę trafiło 48 trybutów z Kapitolu, jedna czwórka reprezentująca dany dystrykt. Nowa pani prezydent - Paylor nie chciała kłótni, więc zgodziła się. Każdy z 47 trybutów z Kapitolu na arenie odda życie za każdego kiedykolwiek poległego mieszkańca dystryktu, który reprezentuje. Tylko jedna osoba wygra to starcie. Smutne, ale prawdziwe. Mieszkańcy dystryktów chcą, aby rodzice trybutów z Kapitolu poczuli ten sam ból, co oni, kiedy musieli oddawać swoje dzieci na rzeź; kiedy ginęły ich rodziny podczas powstań i Mrocznych Dni. Jedną z trybutek została, osierocona przez niedawną wojnę osiemnastoletnia mieszkanka Kapitolu. Jej życie od rozpoczęcia powstań jest bardzo burzliwe. Najpierw zginął jej ukochany brat, a potem matka z ojcem. Ile jeszcze wytrzyma ta młoda osoba? Czy zdoła wygrać Igrzyska, aby wrócić do Kapitolu i żyć spokojnie? Czy uda jej się pokonać większych i lepszych od siebie zawodników? Czy przeżyje na arenie? Czy los pobłogosławi ją i zacznie jej sprzyjać szczęście? Zdobędzie przyjaciół i sojuszników? Da sobie szansę na miłość? A więc... 76 Głodowe Igrzyska czas zacząć! "Pomyślnych Igrzysk i niech los zawsze wam sprzyja!".

  Zapraszam serdecznie :D Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

 16. http://igrzyskaglimmer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. igrzyskasmierciciagdalszyy.blogspot.com Opowieść o dziewczynie z Kapitolu, której przyszło wziąć udział w "Głodowych Igrzyskach" Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 18. piszę własną książkę i dopiero zaczynam, zapraszam :))
  http://silverqueenin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Wyobraź sobie : 12 Dystryktów. Głód. Bieda. Tortury. Śmierć.
  Przechodzisz przez to wszystko i wiele więcej. Wraz ze swym „ukochanym” udaje ci się wytrwać i wygrać w najprzeraźliwszych Głodowych Igrzyskach.
  Ale jak dalej ma potoczyć się twoje życie ? Poprawka. To już nie jest twoje życie.
  Wszędzie towarzyszą ci kamery. Natrętni Kapitolińczycy i inni ludzie słyszą, i widzą wszystko.
  Do tego nadal musisz udawać to chore uczucie do prawie całkiem obcego ci człowieka.
  Znienawidzona przez władze. Jak udaje ci się przetrwać ? Także napływ uczuć nie pozwala ci funkcjonować.
  Również ma miejsce dziwne wydarzenie…Podstęp prezydenta , czy też nieszczęśliwy zbieg okoliczności?

  Gorąco zapraszam tutaj :
  igrzyskaaaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. [Z góry przepraszam za spam]
  Dopiero założyłam bloga o Igrzyskach Śmierci. Początek podobny, końcówka na pewno inna. Zapraszam, przeczytaj opowieść o losach Katniss i Peety w moim wykonaniu!
  http://igrzyska-smierci-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej!
  Jeśli interesuje cię historia Annie i Finnicka, to zapraszam na tą stronę:
  http://finnick-and-annie.blogspot.com/
  Uwielbiam twój blog<3
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 22. C: Za pięcioma, pfu!, siedmioma górami, za siedmioma rzekami żyła sobie…

  A: Mordo, chyba bajki ci się pomyliły… . Odstaw już tą wodę z miętą i cytryną, rzuciła ci się na mózg.

  P: Nie wierzę, że to mówię, ale ona ma rację – więcej mózgu, mniej wody z cytryną.

  C: Spadajcie! Skoro jesteście takie mądralińskie, to same opowiadajcie! Ja chciałam po prostu temu nadać bajkowy image!

  A: Bajka o porąbanych dziewczynkach z urojeniami? Uroczo, zadzwoń, jak wpiszą to do kanonu klas pierwszych.

  P: Dokładnie, to będzie ciekawe – takie małe dzieci, a już wiedzą co to życie.

  C: Nie znoszę Was.

  A: Ja ciebie też, ja ciebie też. No, ale skoro ty nie umiesz niczego porządnie opowiedzieć, to ja chyba muszę… Cóż, poświęcę się...

  P: No chyba ja. Proszę cię, Ann, ty opowiadasz jeszcze gorzej niż ona!

  A: Nieprawda, Piper! Nikt nie opowiada gorzej niż Carmel!

  C: Umiem porządnie opowiadać, tylko wy się co chwilę wtrącacie!

  P: Bo gadasz bzdury!

  C: Wcale nie!

  A: Wcale, że tak! Wszystkie trzy to wiemy.

  C: Dobra. Teraz wy opowiadacie, Panny-Wiem-Wszystko-Najlepiej.

  * * * * * * * * * * * * * *

  Cóż dużo mówić? Trzy dziewczyny z różnymi zainteresowaniami i dwoma prawdziwymi miłościami:

  A: No, te dwie miłości to w dużym przybliżeniu, bo... .

  P: Och, cicho siedź bananie jeden.

  C: Luuuudzie, z kim ja pracuję? A teraz cicho mi tam, ja tu mówię!

  Tak więc, dwoma prawdziwymi miłościami: pisaniem i rysowaniem. Gorąco zapraszam(y): http://somebody-is-perfect.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Utrata ukochanej nam osoby sprawia niewyobrażalny ból. Przekonała się o tym główna bohaterka, która dobrowolnie zgłasza się do wzięcia udziału w 72 edycji Igrzysk Głodowych. Los jak widać jej nie sprzyja... Spotka jeszcze większe cierpienie? Czy przeżyje?
  72glodoweigrzyska.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy dane będzie nam wygrać? Czy mogą zwyciężyć dwie osoby? Nie wiem. Ale za to na pewno wiem jedno. To on musi przeżyć, nie ja. Chcę żyć, ale jeszcze bardziej od tego pragnę, aby to właśnie Cato zwyciężył te igrzyska.

  http://thg-clove-and-cato.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Jesteście ciekawi co zdarzyło się po ,,igrzyskach śmierci" ?
  Może szukacie opisów postaci, lub recenzji filmów?
  W takim razie, mój blog jest idealny dla ciebie.
  www.igrzyskaasmierci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 27. [Spam]
  „Zemsta Wygnanych”
  Hayden, niegdyś anioł stróż wiodła wspaniałe życie z rodzicami, będącymi władcami niebios. Jej szczęście nie trwa jednak zbyt długo, gdyż zostają oni zamordowani, a oskarżeni o tą straszliwą zbrodnię są rodzice jej najlepszej przyjaciółki, którą traktowała jak siostrę. Anioły podzieliły się na stróże z wilkołakami u boku oraz wygnanych, po których stronie stanęły wampiry. Hayden zachowuje się coraz gorzej. Czy byłe przyjaciółki ją uratują? Czy nie jest za późno? Miejmy nadzieję, że uda się zatrzymać wojnę i pogodzić skłócone rody.
  http://zemsta-wygnanych.blogspot.com/
  „Elitarny Oddział: Naznaczeni”
  Nieliczna grupa nastolatków urodzona z większymi zdolnościami niż inni ludzie pracuje dla firmy Casimira Farewolla. Zajmują się niecodziennymi obowiązkami... zabijają eksperymenty genetyczne, które uciekły z jego firmy o nazwie „My Place”. Wszystkie misje zleca im Gabrielle w imieniu prezydenta. Cała sprawa jest utajniona i nastolatkowie wiodą normalne życie. Czy potrafią na długo oprzeć się zakazanym dla nich uczuciom?
  http://elitarny-oddzial-naznaczeni.blogspot.com/
  „Wybrani”
  Kira jak sądzi jest z pozoru zwyczajną nastolatką, ale czy aby na pewno? Nie spodziewa się, że jej życie za niedługo przewróci się do góry nogami. Tak naprawdę ma w sobie niezwykły dar- widzi duchy. Poznaje chłopaka z podobnymi zdolnościami i razem rozwiązują zagadki morderstw dzięki duchom. Jednak nie podoba się to groźnym kryminalistom, chcącym ukryć swoje zbrodnie. Zrobią wszystko, żeby ich uciszyć, nawet zabiją. Czy tę dwójkę połączy głębsze uczucie? Czy mają szansę na prawdziwe szczęście?
  http://my-wybrani.blogspot.com/
  „Strażnicy Potępionych”
  Diana oraz dwoje jej przyjaciół są Strażnikami Zmarłych w innym wymiarze. Podlegają tylko rozkazom diabła. Interesują ich tylko zabawy, alkohol i sex. Do czasu, gdy Diana poznaje mężczyznę chcącego odzyskać swoją żonę z ich rąk. Między niebem, piekłem i czyśćcem zanim trafi się do tych miejsc mija 7 dni, w których można wydostać osobę, a ta wraca do świata żywych. Czy Dianie zmięknie serce i pomoże mężczyźnie odzyskać ukochaną?
  http://straznicy-potepionych.blogspot.com/
  Zapraszam serdecznie :)
  Pozdrawiam Lex May

  OdpowiedzUsuń
 28. Hello. ^^
  Chyba mam okazję zaprosić Cię na mojego bloga, na którym opisuję dalsze losy Katniss i Peety- oklepany tekst, więc może inaczej- [...] opisuję przygody, zmagania, losy, kłótnie oraz wszystkie inne rzeczowniki Katniss i Peety!
  www.igrzyskaasmierci.blogspot.com
  Pozdrawiam i życzę weny. :*
  ~D.
  Liczę, że wpadniesz. ;)

  OdpowiedzUsuń
 29. Całkowicie inna historia, która tylko bazowana jest na świecie stworzonym przez Suzanne Collins!

  Dwanaście dystryktów, dwadzieścia cztery osoby, i tylko jedna może wrócić cała. Całkowicie nowy system, który stworzył Mandragor Viel - prezydent Panem.
  Wesołych Głodowych igrzysk, i niech los zawsze Wam sprzyja!

  http://first-hungergames.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń
 31. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 32. To ja też się zreklamne :D
  Zapraszam na mojego bloga o... Igrzyskach Śmierci -_-
  Nie no, jest to opowiadanie o dziewczynie wylosowanej na 25 igrzyska i ogólnie, będzie dużo śniegu xd
  A, i nie będzie miłości ^^
  I nie będzie też Katniss i Peety ^^
  Nuda co nie? ;3
  W każdym razie, jak nie masz co robić ze swoim życiem to zapraszam :'D
  twentyfivehungergames.blogspot.com
  ~Imomoril

  OdpowiedzUsuń
 33. To ja też się zreklamne :D
  Zapraszam na mojego bloga o... Igrzyskach Śmierci -_-
  Nie no, jest to opowiadanie o dziewczynie wylosowanej na 25 igrzyska i ogólnie, będzie dużo śniegu xd
  A, i nie będzie miłości ^^
  I nie będzie też Katniss i Peety ^^
  Nuda co nie? ;3
  W każdym razie, jak nie masz co robić ze swoim życiem to zapraszam :'D
  twentyfivehungergames.blogspot.com
  ~Imomoril

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy